Strona główna » Internetowe serwisy prawnicze » Porady prawne » Niewiarowska i Polański, Radcowie Prawni

Niewiarowska i Polański, Radcowie Prawni

Niewiarowska i Polański, Radcowie Prawni

Dane teleadresowe

Adres: ul. Kraszewskiego 1

Miejscowość: 85-240 Bydgoszcz

URL: www.NiewiarowskaiPolanski.pl

Oceń firmę

Ocena: 3.3/10 (15 głosów)

Opis firmy

Niewiarowska i Polański, Radcowie Prawni, Spółka Partnerska jest kancelarią świadczącą pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych. Naszym celem jest zapewnienie Klientom profesjonalnej i kompleksowej obsługi prawnej.

Podstawą działania jest świadczenie usług z zachowaniem najwyższych standardów etycznych związanych z wykonywaniem zawodu adwokata i radcy prawnego. Cechuje nas rzetelność, uczciwość i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Wnikliwe poznanie specyfiki każdej konkretnej branży pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.
Wyróżnia nas doświadczenie zdobyte przez wieloletnią pracę na rzecz sukcesu naszych Kontrahentów, dzięki czemu doskonale rozumiemy istotę biznesu. Prowadząc Kancelarię stawiamy na pogłębianie wiedzy i nieustanne poszerzanie kompetencji naszego zespołu oraz korzystanie z nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych.

Kancelaria ma doświadczenie w obsłudze firm z branży takich jak: finansowa, windykacyjna, transportowa, meblarska, budowlana, informatyczna, reklamowa, motoryzacyjna, etc

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »


Szczegóły strony www.NiewiarowskaiPolanski.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Konieczny Michał Polak »

  Kancelaria rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2007 r. Siedziba Kancelarii znajduje się w Poznaniu, jednakże z uwagi na szerokie grono współpracowników usługi prawne świadczymy w ramach bezpośredniego kontaktu z klientem także w innych miastach Polski, w szczególności w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gorzowie Wlkp., Gnieźnie i Międzyrzeczu.

  Staranny dobór osób do zespołu oraz odpowiednia selekcja współpracowników, a także zdobyte przez nich doświadczenie gwarantują wysoki poziom świadczonych przez Kancelarię usług prawnych.

  Doświadczenie naszych prawników obejmuje zarówno kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, w tym spółek handlowych, jak i reprezentację osób fizycznych i prawnych w poszczególnych sprawach m.in. z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, pracy, administracyjnego, rodzinnego, spadkowego, podatkowego i karnego. Kancelaria świadczy także usługi w języku angielskim dla podmiotów zagranicznych.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy do kontaktu i współpracy.

  Data dodania: 30.12.2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Limanówka Wrzeszcz sp.k. »

  Kancelaria Prawna Limanówka Wrzeszcz funkcjonuje na rynku usług prawniczych od 2006 roku. Pod obecną marką działa od 2010 roku. Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie całego kraju, siedzibą kancelarii jest Wrocław. Celem założycieli kancelarii było stworzenie dużej i nowoczesnej firmy prawniczej, specjalizującej się w doradztwie szybko rozwijającym się podmiotom gospodarczym.

  Nasza reputacja i marka to efekt kilkunastu lat doświadczenia w doradztwie prawnym w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Misją Kancelarii Prawnej Limanówka Wrzeszcz spółka komandytowa jest doraźna i kompleksowa obsługa prawna klientów kancelarii, zapewniająca im prawidłowe funkcjonowanie we własnym obszarze działalności gospodarczej i pozwalająca skoncentrować się na sprzedaży swojego produktu lub usługi bez potrzeby absorbowania się w zawiłe i często niezrozumiałe procedury prawne. Pragniemy stworzyć naszym klientom jak najlepsze warunki do rozwoju ich działalności oraz zabezpieczyć ich przed negatywnymi skutkami nieznajomości prawa i nieuczciwymi kontrahentami. W tym zakresie chcemy być wiodącą na rynku, niezależną kancelarią prawniczą. Kancelaria Prawna Limanówka Wrzeszcz spółka komandytowa prowadzi obsługę prawną firm i innych podmiotów korporacyjnych, wśród których znajdują się liderzy branż oraz najbardziej innowacyjne, najszybciej rozwijające się na rynku przedsiębiorstwa. Kancelaria umiejętnie tworzy głębokie i mocne relacje biznesowe z klientami. Nasze doświadczenie pozwala doskonale zrozumieć specyfikę ich biznesu oraz szczególne warunki, w jakich działają. Dzięki temu mamy możliwość zaoferować im najlepszą wiedzę i indywidualnie dopasowane rozwiązania.

  Główne filary działalności kancelarii to:
  - kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i innych podmiotów korporacyjnych
  - windykacja i dochodzenie należności

  Data dodania: 30.12.2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Kraków - Proniewski Przybyłka »

  KANCELARIA ADWOKACKA PRONIEWSKI PRZYBYŁKA S.C. z siedzibą w Krakowie świadczy kompleksowe usługi prawne.

  W ramach Pionu Obsługi Klienta Biznesowego specjalizujemy się zwłaszcza w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw w aspektach:
  - prawa spółek (prawo korporacyjne, przekształcenia, fuzje, przejęcia, obsługa bieżąca, doradztwo, opinie prawne, analizy),
  - prawa gospodarczego i handlowego (Umowy, tworzenie, analizy, audyty, spory sądowe, obsługa bieżąca oraz koordynacja projektów strategicznych, windykacja należności),
  - prawa pracy (obsługa bieżąca, współpraca ze związkami zawodowymi, restrukturyzacje, zwolnienia grupowe, spory sądowe, regulaminy pracy i wynagradzania, PIP),
  - prawa autorskiego i prawa własności intelektualnej (naruszenia, znaki towarowe, spory, wizerunek)
  - prawa konkurencji (koncentracja, UOKIK)
  W ramach Pionu Obsługi Klienta Indywidualnego specjalizujemy się zwłaszcza w majątkowych aspektach:
  - prawa rzeczowego (zasiedzenia, bezumowne korzystanie, służebności, wyjaśnienie stanów prawnych nieruchomości, zniesienie współwłasności, nakłady)
  - prawa rodzinnego (podziały majątku, rozwody),
  - prawa spadkowego (zachowki, działy spadku ),
  - prawa pracy (spory sądowe, odwołania, odszkodowania, przywrócenia do pracy).
  - prawa cywilnego (dobra osobiste, odszkodowania, wypadki komunikacyjne, zadośćuczynienia)
  Prowadzimy także sprawy karne i wykroczeniowe (obrona w postępowaniu przygotowawczym, sądowym i wykonawczym, dobrowolne poddanie karze, warunkowe zwolnienia, odwieszenie wykonania kary, zatarcia skazania)
  kancelaria@ppsc.pl ; www.ppsc.pl
  +48 12 345-56-94
  kancelaria adwokacka kraków
  adwokat kraków
  radca prawny

  Data dodania: 30.12.2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych Gonkiewicz Włodarczyk i Współpracownicy »

  Kancelaria Radców Prawnych Gonkiewicz Włodarczyk i Współpracownicy w Olsztynie powstała w celu świadczenia kompleksowej obsługi prawnej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz osób prywatnych. Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie stałej obsługi prawnej, a także jednorazowych zleceń.Kancelaria, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, świadczy również pomoc prawną "na odległość", tj. bez potrzeby bezpośredniego kontaktu prawnika z Klientem. Oferta Kancelarii jest zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb poszczególnych Klientów. Kancelaria zapewnienia wysoką jakość usług, a jej priorytetem jest skuteczność w działaniu, profesjonalizm oraz dążenie do osiągnięcia maksymalnego poziomu ochrony interesów Klienta.

  Data dodania: 30.12.2011 · szczegóły wpisu »
 • LAW-TAXES.pl Kancelaria Prawna »

  LAW-TAXES.pl to zespół radców prawnych, doradców podatkowych, specjalistów ds. zamówień publicznych i doradców inwestycyjnych z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych kancelariach prawnych oraz firmach doradczych należących do tzw. Wielkiej Czwórki. Od wielu lat, jako doradcy, towarzyszymy polskim i zagranicznym przedsiębiorcom przy rozpoczynaniu i rozwijaniu ich działalności. Aktywnie bierzemy udział w fazie planowania i realizacji biznesów naszych klientów, wskazując im najlepsze rozwiązania prawno-podatkowe dla ich zamierzeń oraz zapewniając bezpieczeństwo dokonywanych transakcji. Strategia biznesowa naszych Klientów powiązana jest z naszą strategią prawno-podatkową. Zdobyte doświadczenie oraz połączenie kompetencji w zespołach interdyscyplinarnych, pozwala zespołowi Kancelarii Law-Taxes.pl znaleźć indywidualne rozwiązania, dopasowane do potrzeb każdego z przedsiębiorców, a wynikających z jego sytuacji prawnej, ekonomicznej czy powiązań holdingowych. Świadczymy usługi w szerokim spektrum spraw dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej naszych Mandantów. Świadczymy usługi w zakresie prawa handlowego, prawa spółek, prawa pracy, prawa podatkowego, prawa zamówień publicznych, prawa konkurencji oraz prawa własności przemysłowej. Doradzamy przy transakcjach związanych z obrotem nieruchomościami, przy realizacji procesów inwestycyjnych, również w ramach partnerstwa publiczno prywatnego (PPP) oraz reprezentujemy naszych Mandantów w postępowaniach sądowych, administracyjnych oraz arbitrażowych.

  Data dodania: 31.12.2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

 • Kancelaria Adwokacka Kamila Kopczyńska

  Adwokat Kamila Kopczyńska posiada wiele lat doświadczenia w zawodzie i udało jej się rozwiązać wiele spraw z korzyścią dla swoich klientów, którym ofe...

  Czytaj więcej »
 • ZbycieSpadku.pl - prawo spadkowe w praktyce

  Na blogu znajdziesz informacje o tym kto dziedziczy, testamentach, zachowku, odpowiedzialności za długi spadkowe oraz wydziedziczeniu i zrzeczeniu dzi...

  Czytaj więcej »
 • Forum bezpłatnych porad prawnych

  Forum prawne.org oferuje bezpłatne porady prawne ze wszystkich dziedzin prawa. Porady udzielają czynni zawodowo prawnicy. Całość serwisu jest absolutn...

  Czytaj więcej »
 • Kancelaria Prawna Modus - Dobry prawnik – porady prawne | Wrocław

  Od blisko dwudziestu lat Kancelaria Prawna Modus oferuje kompleksową obsługę prawną klientom biznesowym, instytucjom publicznym oraz klientom indywidu...

  Czytaj więcej »
 • Prawowity

  Realizacja siebie. Pasja. Rozwój. Chęć zdobywania wiedzy. O prawie, konkretnie – merytorycznie, wręcz poradnikowo, ale też opiniotwórczo – subiektywni...

  Czytaj więcej »
 • Komornik Gorzów

  Komornik Sądowy Paweł Żurawski przy Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielopolskim. Zajmujemy się egzekucją wierzytelności, należności oraz długów. Dbamy o ...

  Czytaj więcej »
 • Komornik Sądowy Kraków-Śródmieście Jarosław Ziętara

  Strona Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia Jarosława ZiętaryKomornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa ...

  Czytaj więcej »
 • Kancelaria Adwokacka Arlena Matuszewska-Pukańska

  Kancelaria świadczy profesjonalną pomoc prawną w zakresie wszystkich najważniejszych dziedzin prawa. Różnorodność potrzeb Klientów oraz bogate doświad...

  Czytaj więcej »
 • Prawo spadkowe w praktyce

  Prawo spadkowe to jedna z tych dziedzin prawa, z którą każdy - prędzej czy później - będzie miał do czynienia. Mówiąc czy myśląc o spadku zazwyczaj my...

  Czytaj więcej »
 • Kancelaria Prawnicza Żmij

  Kancelaria zajmuje się obsługa podmiotów gospodarczych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów zakładania, rejestracji, restrukturyzacji, przekształc...

  Czytaj więcej »