Strona główna » Województwo » Wielkopolskie » Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sapieja - www.prawo-adwokat.pl

Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sapieja - www.prawo-adwokat.pl

Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sapieja - www.prawo-adwokat.pl

Dane teleadresowe

Adres: ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 4/38

Miejscowość: 62-700 Turek

URL: www.prawo-adwokat.pl

Oceń firmę

Ocena: 4.3/10 (25 głosów)

Opis firmy

Kancelaria świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów instytucjonalnych. Zapewniamy: ustne porady prawne, pisemne opinie i analizy prawne, prowadzenie negocjacji, reprezentacja przed sądami w charakterze pełnomocnika procesowego, obrońcy lub oskarżyciela posiłkowego i inne.

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

 • ugg boots outlet sale uk » (raport)

  ugg boots uk sale outlet
  ugg boots outlet sale uk

  Data dodania: 10.02.2015
 • Willard » (raport)

  This is very interesting, You’re an excessively skilled blogger. I’ve joined your feed and sit up for in the hunt for more of your wonderful post. Additionally, I’ve shared your website in my social networks!
  Willard http://cullity225.yolasite.com/cullity225

  Data dodania: 04.03.2015
 • Willard » (raport)

  I have not found many blogs that offer such consistently readable and informative content as is on offer on yours, you deserve the time it will take to express my admiration of your work. Thank you.
  Willard http://eveulicnsigler.typepad.com/blog/2010/11/celebs-and-heel-lifts.html

  Data dodania: 05.03.2015
 • Elliott » (raport)

  Do not be too proud to promote yourself in every way you can. Persistence is the key to success. Being connected to others through personal experience makes your journey to singing success more alive and can help to generate excitement in your pursuit.
  Elliott http://altheahartis.soup.io/post/514611235/Workout-Routines-For-Tarsal-Coalition

  Data dodania: 29.03.2015
 • shoes toms » (raport)

  http://tomsaustralia.wosba.org/
  shoes toms http://tomsaustralia.wosba.org/

  Data dodania: 05.04.2015
 • ash outlet shop » (raport)

  ash shoe
  ash outlet shop http://ashsneakersusa.blogspot.com/

  Data dodania: 22.04.2015
 • Enrique » (raport)

  Remember to do not leave the normal work, however i still consider this is fantastic!!
  Enrique http://tamiedemry.jigsy.com/entries/general/treatment-for-charcot-foot

  Data dodania: 24.04.2015
 • fitflops » (raport)

  fitflop sale singapore
  fitflops http://fitflopssalesingapore.blogspot.com/

  Data dodania: 21.05.2015

Dodaj swój komentarz »


Szczegóły strony www.prawo-adwokat.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria NMB Poznań »

  Kancelaria znajduje się w centrum Poznania, przy ulicy Zamkowej 3/5. Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, w tym spółek handlowych we wszystkich problemach prawnych jakie pojawiają się w prowadzonej przez nich działalności na terenie całej Polski. Dla przykładu kancelaria pomaga i prowadzi sprawy w zakresie: prawa gospodarczego, handlowego (w tym prawa spółek), prawa administracyjnego (w tym proces budowlany, obsługa deweloperów), szeroko pojętego prawa cywilnego (np. umowy, roboty budowlane, odszkodowania), prawa przewozowego i celnego, prawa prawa zamówień publicznych, prawa karnego gospodarczego (np. roszczenia wobec członków zarządu) oraz karnego skarbowego, prawa podatkowego, prawa autorskiego oraz ochrony znaków towarowych i patentów, prawa pracy, wekslowego i czekowego.Adwokaci i radcowie prawni kancelarii z najwyższą starannością reprezentują Klienta przez sądami, prokuraturami i wszelkimi innymi organami administracji.Kancelaria doradza i prowadzi negocjacje i doprowadza do zawarcia korzystnych dla Klientów ugód w sytuacjach spornych.Kancelaria z dobrym skutkiem prowadzi windykacje przedsądowe, sądowe i komornicze.Kancelaria opracowuje dokumenty i procedury w bieżącej działalności Klienta, np. wszelkie kontrakty z partnerami biznesowymi klienta, umowy o pracę, wypowiedzenia, rozwiązania dyscyplinarne umów, regulaminy pracy i wynagradzania, regulaminy promocji, itp. Kancelaria reprezentuje także osoby prywatne w ich ważnych sprawach życiowych m.in. z zakresu prawa spadkowego, rodzinego, prawa pracy, administracyjnego i podatkowego. Kancelaria efektywnie odzyskuje pieniądze od dłużników swoich Klientów oraz prowadzi procesy o odszkodowania (w tym lekarskie oraz z wypadków samochodowych). Adwokaci bronią Klientów od zarzutów przestępstw. Kancelaria świadczy także usługi w języku angielskim i rosyjskim.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W sytuacjach nagłych możliwy kontakt natychmiastowy-kom. 660 725 800.

  Data dodania: 30.12.2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Limanówka Wrzeszcz sp.k. »

  Kancelaria Prawna Limanówka Wrzeszcz funkcjonuje na rynku usług prawniczych od 2006 roku. Pod obecną marką działa od 2010 roku. Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie całego kraju, siedzibą kancelarii jest Wrocław. Celem założycieli kancelarii było stworzenie dużej i nowoczesnej firmy prawniczej, specjalizującej się w doradztwie szybko rozwijającym się podmiotom gospodarczym.

  Nasza reputacja i marka to efekt kilkunastu lat doświadczenia w doradztwie prawnym w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Misją Kancelarii Prawnej Limanówka Wrzeszcz spółka komandytowa jest doraźna i kompleksowa obsługa prawna klientów kancelarii, zapewniająca im prawidłowe funkcjonowanie we własnym obszarze działalności gospodarczej i pozwalająca skoncentrować się na sprzedaży swojego produktu lub usługi bez potrzeby absorbowania się w zawiłe i często niezrozumiałe procedury prawne. Pragniemy stworzyć naszym klientom jak najlepsze warunki do rozwoju ich działalności oraz zabezpieczyć ich przed negatywnymi skutkami nieznajomości prawa i nieuczciwymi kontrahentami. W tym zakresie chcemy być wiodącą na rynku, niezależną kancelarią prawniczą. Kancelaria Prawna Limanówka Wrzeszcz spółka komandytowa prowadzi obsługę prawną firm i innych podmiotów korporacyjnych, wśród których znajdują się liderzy branż oraz najbardziej innowacyjne, najszybciej rozwijające się na rynku przedsiębiorstwa. Kancelaria umiejętnie tworzy głębokie i mocne relacje biznesowe z klientami. Nasze doświadczenie pozwala doskonale zrozumieć specyfikę ich biznesu oraz szczególne warunki, w jakich działają. Dzięki temu mamy możliwość zaoferować im najlepszą wiedzę i indywidualnie dopasowane rozwiązania.

  Główne filary działalności kancelarii to:
  - kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i innych podmiotów korporacyjnych
  - windykacja i dochodzenie należności

  Data dodania: 30.12.2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Andrzej Świąder »

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych.

  Jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii jest doradztwo prawne we wszystkich kwestiach mających związek z postępowaniem upadłościowym i naprawczym, a także upadłością konsumencką. Świadczymy pomoc prawną zarówno na etapie poprzedzającym ogłoszenie upadłości jak i na etapie postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości oraz właściwego postępowania upadłościowego.

  Adwokat Andrzej Świąder posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie sądowego postępowania egzekucyjnego oraz prawa egzekucyjnego w administracji, które zdobywał w trakcie praktyki adwokackiej oraz podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora.

  Umożliwia mu to świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata.

  Zakres usług kancelarii jest dostosowany do aktualnych potrzeb naszych klientów i obejmuje ponadto:

  1. Profesjonalne doradztwo prawne dla firm i osób indywidualnych,
  2. Bieżącą obsługę działalności gospodarczej,
  3. Prowadzenie spraw sądowych w postępowaniu cywilnym i karnym z szczególnym uwzględnieniem spraw karnych gospodarczych,
  4. Kompleksową obsługę w zakresie restrukturyzacji i windykacji wierzytelności,
  5. Doradztwo w zakresie tworzenia i likwidacji spółek,
  6. Prowadzenie spraw o odszkodowania za urządzenia przesyłowe istniejące na nieruchomości,
  7. Kompleksową obsługę w zakresie transakcji kupna - sprzedaży nieruchomości.

  Data dodania: 30.12.2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adw. W. Guja adw. M. Pakuła adw. B. Włosiński - Tychy »

  Kancelaria Adwokacka Adw. Witolda Guji, Adw. Michała Pakuły i Adw. Bartłomieja Włosińskiego świadczy wszechstronną pomoc prawną skierowaną do osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Pomoc ta dotyczy postępowania sądowego (w szczególności zastepstwo procesowe, sporządzanie pism) oraz kwestii pozasądowych (porady prawne, negocjacje, opinie prawne itp).
  Adwokaci świadczą pomoc prawną i usługi na najwyższym poziomie, kierując się wiedzą i doświadczeniem zdobytym w toku swojej wieloletniej praktyki, a jednocześnie zachowują konkurencyjność cen.

  Adwokaci Witold Guja, Michał Pakuła i Bartłomiej Włosiński współpracują ze sobą od czasów aplikacji adwokackiej tworząc zgrany zespół, który analizuje sprawy klientów z jak najszerszej perspektywy.
  Adwokat Witold Guja specjalizuje się w prawie cywilnym, procedurze cywilnej, prawie gospodarczym i karnym gospodarczym.
  Adwokat Michał Pakuła specjalizuje się w prawie karnym, procedurze karnej i prawie karnym skarbowym. Jego wiedzę ugruntowała ukończona dodatkowo aplikacja prokuratorska.
  Adwokat Bartłomiej Włosiński specjalizuje się w prawie cywilnym i administracyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw dotyczących nieruchomości. Posiada duże doświadczenie w postępowaniu przed sądami administracyjnymi.

  Szerokie zainteresowania i bogata praktyka pozwalają Adwokatom zająć się profesjonalnie każdą sprawą. Oprócz w/w specjalizacji każdy z Adwokatów posiada umiejętności i doświadczenie umożliwiające prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego (m. in. sprawy odszkodowawcze, o zapłatę, spadkowe itd.), rodzinnego (sprawy rozwodowe, alimentacyjne, o podział majątku wspólnego małżonków i in.). Ponadto, każdy z Adwokatów posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie do pełnienia roli obrońcy lub pełnomocnika w postępowaniu karnym.

  Data dodania: 30.12.2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria »

  Kancelaria zapewnia przemyślane i skuteczne rozwiązania prawne. Jej głównym celem jest świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie oraz dostarczanie skutecznych rozwiązań prawnych. Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz innych
  podmiotów zinstytucjonalizowanych.

  Data dodania: 30.12.2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości:

 • Ikancelaria.eu

  Poszukujących fachowych radców prawnych zaprasza nasza Kancelaria Radców Prawnych działająca w Szczecinie. Nazywamy się Mariusz Ciaś i Piotr Budek i n...

  Czytaj więcej »
 • Wycena nieruchomości Rzeczoznawca majątkowy - Gdynia, Sopot, Gdańsk, pomorskie

  Realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wyceny nieruchomości oraz doradztwa majątkowego.Wykonujemy zlecenia na rzecz klientów indywidualnych, przeds...

  Czytaj więcej »
 • Biuro rachunkowe Wiatrowscy w Częstochowie

  Biuro rachunkowe, Kancelaria Prawno Podatkowa Karolina Wiatrowska zlokalizowane w Częstochowie świadczy kompleksowe usług związane z księgowością, kad...

  Czytaj więcej »
 • Kancelaria Adwokacka Russellbedford

  Russell Bedford jest międzynarodową siecią niezależnych firm doradczych. Grupa skupia prawników, księgowych, doradców biznesowych i finansistów. W Pol...

  Czytaj więcej »
 • Doradztwo podatkowe Wrocław

  Szukasz biura rachunkowego we Wrocławiu, które spełni Twoje indywidualne potrzeby?Powierzając swój biznes innym, warto jest upewnić się, że są oni wys...

  Czytaj więcej »
 • Skarga kasacyjna Adwokat Warszawa - Kancelaria Kasator

  Kancelaria Rewizyjno-Kasacyjna - adwokat w m.st. Warszawa Jan Lech Puchalski świadczy usługi prawne z zakresu sporządzania skarg kasacyjnych, kasacji, ...

  Czytaj więcej »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Tamara Pokrzywka-Bensalem

  Kancelaria składa się z zespołu adwokatów z dużym doświadczeniem procesowym świadczących usługi w zakresie Prawa Rodzinnego, Prawa Cywilnego, Pracy, K...

  Czytaj więcej »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Urszula Buczkowska | Lublin

  Radca Prawny Urszula Buczkowska zapewni wszystkim swoim klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Tylko nasze porady prawne są gwarancją na sukces...

  Czytaj więcej »
 • Kancelaria Adwokacka Kamila Kopczyńska

  Adwokat Kamila Kopczyńska posiada wiele lat doświadczenia w zawodzie i udało jej się rozwiązać wiele spraw z korzyścią dla swoich klientów, którym ofe...

  Czytaj więcej »
 • ZbycieSpadku.pl - prawo spadkowe w praktyce

  Na blogu znajdziesz informacje o tym kto dziedziczy, testamentach, zachowku, odpowiedzialności za długi spadkowe oraz wydziedziczeniu i zrzeczeniu dzi...

  Czytaj więcej »